Paweł Legawiec: Filmozagadka września (2011)

20 września 2011 10:504 komentarze

Wiadomość rewelacyjna:

Wodujemy niniejszym nową rubrykę – „Filmozagadkę miesiąca”. Po prostu – rewelacja.

Wiadomość taka sobie:

Odpowiedzi na trywialne pytanie „Co to za film?” należy nadsyłać do dnia 30 września 2011 na adres filmozagadka@wp.pl

Wiadomość dobra:

Pośród autorów trafnych odpowiedzi rozlosujemy nagrody książkowe. Odpowiedzi – zdaniem jury – najbardziej bezsensowne, również zostaną nagrodzone, ale w inny sposób. W jaki? A to też zagadka, jednakże już bez nagród.

Wiadomość zła:
Wprawdzie na początek zarzucamy na czytelników wędkę z najłatwiejszą z zagadek, to jednak powodów do radości nie ma zbyt wiele. Redakcja sama usiłowała odgadnąć jaki to film, i wszyscy którym się wydawało, iż to banalnie proste – popełnili karygodny błąd. Oczywiście – zawsze istnieje szansa na to, że powyższa informacja to tylko żart, ale na miejscu czytelników nie przyzwyczajalibyśmy się do tej nadziei. Pozwolimy sobie podpowiedzieć, że „Parasolki z Cherbourga” to nie są. No i teraz zagwozdka – są, czy nie? I co tu odpowiedzieć?

Wiadomość najlepsza z możliwych:
Na naszych łamach publikujemy wywiad Ani Kolasińskiej z autorem filmozagadki. Materiał zilustrowany jest nie tylko „filmowymi”  pracami Pawła Legawca. Jeszcze większy wybór dzieł krakowskiego fotografika tradycyjnie prezentujemy w specjalnie dla tego celu utworzonej galerii, do której serdecznie zapraszamy!
A teraz do roboty:


Co to za film?!

 

Co to za film? - fot. Paweł Legawiec

Rozwiązanie konkursu w następnym numerze „Netkultury”, gdzieś w okolicach kolejnej zagadki!

Tags:

4 komentarze

Zostaw odpowiedź