SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU! (z Netkulturą)

24 grudnia 2011 05:103 komentarze

 

 

SZCZĘŚLIWEGO,

SPOKOJNEGO,

NIEKRYZYSOWEGO,

DOBREGO


ROKU

2012


ŻYCZY WSZYSTKIM

AUTOROM, CZYTELNIKOM, SYMPATYKOM,

WSPÓŁPRACOWNIKOM I GOŚCIOM

 NETKULTURA.PL

SPĘDŹCIE GO Z NAMI !

 

3 komentarze

 • Rok to faktycznie zapewne spędzę z Netkulturą, ale sylwestra spedziłem z psem. Zamknęłiśmy się w kibelku, z szampanem, piłką, książką Manna i Materny a taże miłością do palantów strzelających petardami (mam nadzieję, że przynajmniej co piątemu coś urwało przy tej okazji).

  • Po co zaraz w kibelku?
   Można się zamykać w jakimś lepiej pachnącym pzrybytku. Na petardziaków nie ma sposobu, niestety. Ale dobrodusznie nie życzę im odrywania się członków, niech żyją sobie, byle z dala ode mnie.
   Choć ze wstydem pzryznam się, że raz w życiu brałam udział w takiej zabawie – wszystko co zapamiętałam to fakt, że zmarzłam. Zdecydowanie jak się bawić to w dobrze ogrzewanych wnętrzach.

 • Kibelek stąd, że ma dodatkowo wytłumiające drzwi, nie posiada też okna, łatwo równiez da się tam nastawić zagłuszające przenośne radyjko, żeby pies choć trochę mniej skomlał ze strachu. Innego pomieszczenia o podobnych walorach nie posiadam, a szczerze mówiąc sylwester mnie mniej obchodzi niż stan nerwów mojej psicy, więc nie odbieram kibelkowania jako tortury dla mnie samego;)
  W kwestii petard: mnie równiez sie zdarzyło nieco postrzelać (ściślej – wziąc w czymś takim udział) ale była to chałupa na wsi i petard było tylko pięc sztuk (tak się pocieszam usprawidliwiam). kcent optymistyczny: mm wrażenie, że w tym roku u nas strzelano nieco mniej i byc może jest to niezły prognostyk.

Zostaw odpowiedź